Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Notebook Arızalı Çıktı.

Mustafa K. |

08.08.2014 tarihinde aldığım Toshiba marka notebook arızalı çıktı. Kullanıcı hatası değil ve işletim sistemi sorunlu. Gold İzmir Bornova mağazasına gittim. İade etmek istedim. Önce servise soracağız dediler. Notebook'u aldılar. Bir form verdiler. Servise gitmemiş.

Uzun uğraşlar sonucu mağaza müdürüne ulaştım ve kargo o gün gönderildi. Şimdi servise daha yeni ulaşmış. İade talebimi kabul etmeyip servis sonucu için 10 gündür bekletiyorlar. Daha da 10 iş günü bekletme hakları varmış. Bir daha kapılarından girmem bunların.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili servis noktasına tekrar işleminizin aciliyeti paylaşılmıştır. Tarafınıza en kısa zamanda bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Mustafa K.
  22 Ağustos
  16:13

  Sayın Yetkili,

  Çok sinirliyim ve ne diyeceğimi bilemiyorum.

  Anlayış falan da göstermiyorum. Beklemeye mecbur bırakıyorsunuz.

  Buraya yazacağım hiçbirşey sonucu değiştirmeyeceği için de devamını yazmıyorum.

 • 19 Ağustos
  12:37

  Değerli Müşterimiz;

  Satın almış olduğunuz ürün mağazamız tarafından 13.08.2014 tarihinde arıza kaydı açılıp 15.08.2014 tarihinde de yetkili servis noktasına ulaştırılmıştır.Cihazının servis noktasında incelemeye alınmış olup acili yetiniz bildirilmiştir.Sonuçlandığı durumda size sms ile bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 19 Ağustos
  09:17

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.