17 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Yeni Cihazın Sorunlu Çıkması!

25.02.2013 tarihinde internet üzerinden telefon satın aldım. Fakat 10-15 gün sonra cihazım bozuldu ve cihazın problemli olduğunu ve ürün bedelinin tarafıma iade edilmesini talep ettim.Ürünü incelemeleri gerektiğini belirterek kendilerine geri yolladım. 15 gün servis süresi sonunda, problem olmadığını belirterek aynen ve cihazı çizikler içerisinde geri yolladılar.

Durumu müşteri hizmetlerine belirttim ve tekrar yollayın dediler. Tekrar yolladım. Yine aynı gerekçelerle teslim aldım. Sonuçta yeni aldığım ve en fazla 15 gün kullanabildiğim ve 2 kez servis gören cihazı iade almıyorlar. İyi niyetle 45 gündür durumun çözülmesini bekledim fakat artık mahkemeye ve gerekli her yere başvuracağım.

Yusuf 51 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında cihazınızda herhangi bir arıza tespit edilmemiştir. Bu nedenle cihazınız tekrar size gönderimi sağlanmıştır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Yusuf19 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Teknik servisinize göre cihazda belirttiğim arıza yok.Yani dolayısıyla, para verip satın aldığım cihazda bir sorun olmadığı halde, ben 45 gündür cihazsız ve mağdur bir şekilde beklemeyi göze alıp, arızayı kafamdan uydurmuş olmam gerekir. Ben cihazı Gold Bilgisayar'dan aldım ki sizin servisinizden satın almadım.Her konuda ilgiliymiş gibi yapıyorsunuz ve iş şu ki yaptığınız tek şey , sürekli teknik servise yönlendirmekten başka birşey değil. Ayrıca servisten gelen cihazın ekranında derin çizikler oluşmuş.Bunu da size bildirmeme rağmen hiç ilgilenmediniz. Tüm bu yaşadıklarım yılların firmasına hiç yakışmadı.Ürünü sattıktan sonra müşterinizi tanımıyorsunuz.

  • Gold.com.tr Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün serviste işlemleri görülmüş olup fakat üründe belirttiğiniz arıza görülmemiştir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön