Gold Teknoloji Marketleri Yanlış Vaatlerde Bulundu!

Çağlar A. |

Gold Bornova mağazasından aldığım,Samsung S3 model telefonum düşmek suretiyle hasar gördü. Satın alırken her türlü hasara karşı telefonumu kaskolamış olmama rağmen ilgili mağaza, hasarın kasko kapsamında yapılamayacağını söyledi. Satış temsilcisinin sözleşmede yazan şartlar haricinde hasar karşılama vaadleri nedeniyle mağdur oldum. Firma kasko kapsamında bana verdiği sözü tutmadı.

Etiketler :

Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlar A.
  24 Haziran
  14:52

  Gold Bornova mağazasından aldığım, Samsung S3 model telefonum düştü ve hasar gördü.Alırken her türlü hasara karşı telefonumu kaskolamış olmama rağmen ilgili mağaza, hasarın kasko kapsamında yapılamayacağını söyledi. Satın alırken satış temsilcisinin “şimdi buradan çıkarken kapıda dahi düşürseniz ve telefon zarar görürse size anında yeni telefon veririz.” Söylemi dışında sözleşmede yazan şartlar haricinde hasar karşılama vaadleri nedeniyle mağdur oldum.
  Telefonumu kasko kapsamında tamire verirken telefonda önemli bir zararın görülmediği ve kaskonun bunu rahatlıkla karşılayacağı ifade edilmesine karşın hasar giderilmedi

 • 21 Haziran
  15:33

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak yetkili birime bilgilendirme sunulmuştur. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr