11 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Yanlış Bilgi Verildi!

Ben 2012 Ağustos Ayında notebook aldım ben orda özellikle belirttim ekran kartı paylaşımlı mı ve kaç bit diye 128 bit paylaşımsız dendi. Notebook aldım internette özelliklerini araştırdım ekran kartının özelliğini de ve ekran kartı üreticisi NVİDİA 620M hakkında 128 bit yazmış buyrun: http://www.nvidia.com.tr/object/geforce-gt-620m-tr.html#pdpContent=2.

Burda elemanda bana 128bit söylemişti fakat ben techup adlı programı yüklemeseydim hala 128 bit sanıyordum 64 bit çıktı! Ardından şunu öğrendim. Tüketicinin mal ve hizmeti satın alırken doğru karar verilmesinin sağlanması için tüketicinin gerekli bilgilere ulaştırılması ve yanıltıcı reklam kullanılmaması.

Yavuz 158 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Yetkili mağazamıza gelmeniz durumunda işleminiz için size yardımcı olunacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Yavuz 15 Nisan 2013

  Bakın elemanınız 128 bit dedi aldıgımda araştırmamda Nvidia sitesinde 128 bit olarak gördüm ve linkinide size yolladım 2012 ağustos ayında alıp ve görmeme sebebim bu.Ve telefon hep açık en ufak bir çağrı gelmedi.ÜRÜNÜ YARIN (16.04.2013 - SALI) GERİ GETİRECEĞİM.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi15 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında belirttiğiniz telefon numarasından size ulaşamamaktayız. Yetkili mağazamıza ürünü geri getirmeniz durumunda işleminiz için size yardımcı olunacaktır. İletmiş olduğunuz link adresi üzerinde 128 bit olarak gözükmektedir. Mağazamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Yavuz 13 Nisan 2013

  Konuyla ilgili herhangi bir bilgilendirme yada sorunun çözümüyle ilgili bir girişim olmamıştır.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında yetkili mağazamıza bilgi verilmiş olup,gereken kontroller sağlanacaktır. Detaylı olarak tarafınıza tekrar bilgilendirme sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Yavuz 11 Nisan 2013

  istanbul avrupa bahçelievler (haznedar)

 • Gold Teknoloji Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Size yardımcı olabilmemiz için hizmet aldığınız yerin bilgilerini bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön