Gold Teknoloji Marketleri Vip Sigorta Sorunu!

Çiğdem B. |

Gold Teknoloji'den telefon aldım. Satış temsilcisi arkadaş ürüne 150 TL + KDV daha ücret ödeyerek sigorta yaptırabileceğimi ve telefonunuz paramparça dahi olsa tamamını sigortadan alacağımı söyledi.

Telefonum 25 gün sonra düşme sonucu camı çatladı. Hemen sigorta İle iletişime geçip anlaşmalı oldukları servise yolladım. 20 iş günü içinde sonuçlanacağı belirttiler ve süre tam dolmak üzereyken parçayı bulamadıklarını söyleyerek 10 iş günü daha ek süre istediler, onayladım.

Gönderdikten 38 gün sonra telefonumun anakartının bozuk olduğunu ve cihazın çöp durumda olduğunu yerine %70 değerinde hediye çeki vereceklerini söylediler. Çalışan cihazımı bozmuşlar ve %50 zarardayım. Üstelik ürün garantiden çıkmış.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem B.
  09 Aralık
  11:36

  Telefonumu çalışır durumda kendilerine teslim ettim, önce parçayı bulamıyoruz diye oyaladılar sonra süre bitiminde camı taktık ama anakart çalışmıyor dediler. Telefonumun camını 2 ay takamadıkları gibi bir de sıfır ürünümü bozdular ve telafi edecekleri yerde telefonunuz çöp durumda yarısı kadar çek veriyoruz diyorlar. Konuyla ilgili hukuksal mücadele başlatmaktan başka yol kalmadı. Gold Teknoloji Marketleri, bizi bu merdiven altı sigorta şirketiyle muhatap edip kenara çekildiği için çevremdeki herkesi sizden alışveriş yapmaması konusunda bilgilendireceğim.

 • 09 Aralık
  11:31

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Cihazını düşürmüş olduğunuz için ekranı kırılmıştır ve anakartta düşmeden dolayı hasar gördüğü için muhafiyet oranları doğrultusunda size hediye çeki verilebilir.Ama siz ekran onarımı yapılıp size gönderilmesini istediğiniz için AİG Firması tarafından size ürün çıkışı yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 08 Aralık
  11:45

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.