Gold Teknoloji Marketleri Vip Protect Sözleşmesi!

Emre Can K. |

Telefonu pazarlayan arkadaşların Vip garantisinden bahsederek 100 TL karşılığında 1 yıl boyunca garanti kapsamında sorgusuz sualsiz fatura bedeli üzerinden değişim yaparak 1 üst model telefonu sadece aradaki farkı ödeyerek değişim yapabileceğimizi bizlere bildirerek gerekli satışı gerçekleştirmiştir.

Bizlere de bu kampanyanın çok mantıklı geldiğini telefonumuzun 1 yıl içerisinde fatura tutarı üzerinden değerinin düşmeyeceğini düşünerek satın aldık. Fakat telefonu değiştirmeye gittiğimizde böyle bir şeyin olmadığını söyleyerek adeta kovarcasına bizleri gerisin geri gönderdiler.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ürün Değişim Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  17:21

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgilendirme sağlanmıştır. Sözleşme gereği kullanım ayına göre muafiyet uygulanarak ürün iadesi alınabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 08 Aralık
  15:01

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.