09 Eylül 2013

Gold Teknoloji Marketleri Vip Protect Sözleşme Fiyaskosu!

30.09.2012 fatura tarihli, Gold mağazanızdan aldığım Iphone 4s cihazım ve aynı ürünle satın aldığım Vip Protect paketim bulunmaktadır. Ürün ve Vip kasko paketim henüz 12. ay içerisindedir yani sözleşmemin tarihi henüz dolmadığı için hala geçerliliği mevcuttur. Ürünümün 07.09.2013 tarihinde üstteki açma kapama tuşu arızalanmıştır. Bu sözleşmeye göre ( ki bu sözleşme hala Gold elektronik internet sitesinde açıkça bulunmaktadır ) ; sözleşmede adı geçen 6 mağazadan biri olan Tekirdağ mağazası teknik elemanı vasıtayla ürünün arızasının garanti kapsamına girip girmediğine karar vermekte ve duruma göre maks. 1 saat içinde değişim yapmakla yükümlüdür.

Ancak mağaza bu işlemi gerçekleştirmemektedir.

Selahattin 402 Okunma

Cevaplar

 • Selahattin 25 Eylül 2013

  gold teknoloji marketleri , bir an önce vip protect ürünlerini satmaktan vazgeçmeli . eğer sattığını ürünün şartlarını yerine getiremiyorsanız veya arkasında duramıyosanız , hiç satmamalısınız.

 • Selahattin 10 Eylül 2013

  Gold yetkilileri benimle iletişme geçti, evet , yardımcı olmaya da çalıştılar , haklı olduğumu söylemelerine rağmen mağduriyetim giderilemedi. Sözleşme maddelerini teknik eleman yetersizliğinden dolayı yerine getiremediklerini itiraf ettiler.Sözleşmede değişiklik yapma hakkına sahip olduklarını söylediler. Sonuç olarak sorunum çözülemedi. Siz siz olun vip protect sözleşmesinde yazan maddelere güvenip de boşuna kasko yaptırmayın.

 • Gold.com.tr Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Vip yetkililerimiz sizinle iletişime geçerek yardımcı olmuştur. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Gold.com.tr Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön