Gold Teknoloji Marketleri Vip Protect Servisinden Telefonumu Göndermiyor.

Sefer K. |

Vip protect servisine 10.10.2014 tarihinde LCD panel değişimi için gönderdiğim cihaz 24.10.2014 tarihinde değişimi yapıldı ve gönderildi 28.10.2014 olmasına rağmen telefonumu alamıyorum bendeki formda vep takip numarası vermişsiniz oda çalışmıyor. Geçmiş şikayetlere baktığımda uzun süredirde çalışmadığını anladım.

Forum Mağaza numarasını aradığımızda cevap veren muhatap bulamıyoruz bu ne ilgisizliktir. 3 iş gününde Gold merkez yada hup'dan cihaz mağazaya gönderilemez. Vip protect yaparken mağaza çalışanınız sözleşme dışı bilgi veriyor insanlar sigorta yaptırsın diye cihazım yetkili serviste yapılmadığı için garanti dışı kaldı.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefer K.
  28 Ekim
  12:48

  Gold Teknoloji Marketleri olarak bizi mağdur etmemeniz ve bu tür işlemleri en ivedi şekilde kargo yapılıp teslimi sağlanması gerekli bana yapacağınız en büyük iyilik bugün telefonu teslim etmenizdir. çünkü uzun zamandır telefon yok ve telefondaki bilgilere İVEDİ ihtiyacım var. ANLAYIŞINIZI BEKLİYORUM.

 • 28 Ekim
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.