16 Şubat 2013

Gold Teknoloji Marketleri Ürünün Ayıplı Olduğu Ortaya Çıktı!

Gold Teknoloji Hipermarketleri 'ne Muhatap: Gold Teknoloji Hipermarketleri . 1-Firmanızdan 27. 01. 2013 tarihinde Lg 32LS570S 82Cm Full HD Smart LED TV olan malı satın aldım. Tüketicileri Koruma Derneği'ne giderek durumu araştırdım.

2- İlk 2. . gün içinde, açık görülebilir nitelikte ayıplı olduğu ortaya çıktı. Bu ayıbı firmanızın ESS Elektronic garanti servisi elemanı dış etkenlerden ötürü ürün paneli kırılmıştır, diyerek Kendince tespit edip yazarak garantiye giremeyeceğini ve garanti dışı olacağını beyan etti. Halbuki panelde hiçbir şekilde darp çizik lekeli olmadığı açıktır. Mağazanıza bu konu ile ilgili geldiğimde reyon müdürü maalesef yardımcı olamadı.

İsmail 2.871 Okunma

Cevaplar

  • İsmail26 Şubat 2013

    Yetkili servis ürüne kurulum yaptığı esnada hasar tespiti zaten kullanıcı tarafından yoktur. ESS Electronic kullanıcı hatası raporunu ve dış etkenlerden dolayı panelin kırıldığını iddia ederek bu konuda ürün garanti dışı kaldığı şeklinde raporu tutulmuş?

  • İsmail25 Şubat 2013

    Yetkili servis ürüne kurulum yaptığı esnada hasar tespiti zaten kullanıcı tarafından yoktur.Ürünün 2. gününde Ürün panelinde hiçbir şekilde darp çizik lekeli olmadığı halde Yetkili servis ESS Electronic kullanıcı hatası raporunu ve dış etkenlerden dolayı panelin kırıldığını iddia ederek bu konuda ürün garanti dışı kaldığı şeklinde raporu tutuldu.Bu rapor neden yazıldı ? ve bu karara nasıl varıldı ? hiçbir fikrim yok maalesef . Saygılarımla ,

  • Gold Teknoloji Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Rapora göre kullanıcı hatası olduğu tespit edilmiştir.Yetkili servis ürüne kurulum yaptığı zaman hiç bir hasar olmadığını bildirmektedir. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön