03 Eylül 2013

Gold Teknoloji Marketleri Ürünümü Eksik Teslim Etti!

Gold Teknoloji Marketleri'nden 12/08/2013 tarihinde internet üzerinden almış olduğum finlüx marka TV den sehpa ayağı çıkmamıştır. Müşteri hizmetleri beni 1 hafta boyunca her aramamda bugün dönülecek bugün dönülecek diye oyaladı. Daha sonrasında mail gönderdim aynı şekilde cevap aldım ve 10 gün sonra servis raporunu tarafımıza gönderiniz dediler ve gönderdim servis raporunda yazan rapor ürünün teşhir ürünü olduğu tespit edildi ve sehpa ayağı çıkmamıştır şeklindedir.

20 günden fazla bir süre geçti ayak olmadığı için TV ayakta durmaz ve ben kullanamam. Bu süre içindeki mağduriyetimi karşılamanız gerekirken daha oyalıyorlar ve bu sitede gördüm ki sadece bana değil herkese gönderiyorlar eksik olarak. Daha cevap yok.

Eyyüp 71 Okunma

Cevaplar

  • Eyyüp 06 Eylül 2013

    allah birdaha yolumu düşürmesin

  • Eyyüp 05 Eylül 2013

    en yakın zaman 1 ay dan uzun galiba daha dönüş yapılmadı

  • Gold Teknoloji Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön