Gold Teknoloji Marketleri Ürünü Yapmadan Gönderdi!

Enes T. |

11.01.2013 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri'nin siteden motorola atrix ürünü aldım. Dokunmatiği arızalandı. Bu atrixde çok rastlanan bir durummuş zaten. Ben bilmiyordum. Garantiye yolladım, yapılmadan geri geldi. Hatalı kullanımdan dolayı yapmamışlar.

Halbuki hiçbir darbe almamıştı. Aniden oldu. Gold 160 TL masrafı bana bildirmedi. Aradığımda masrafı size bildirdik 2 SMS, 1 mail attık dediler. Kesinlikle yanlış. Karşımda muhatap olacak kimsede bulamadım. Gold ve servis topu hep birbirine attı. Gold'u tüketici mahkemesine vereceğim.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  14:42

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında tarafınıza sms olarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır.Cihazınız garanti dışı kalmış olup,onarım ücreti sizden talep edilmiştir.Kabul görmemesi üzerine size geri gönderimi yapılmıştır.Yetkili servisinizle görüşerek de detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Enes T.
  12 Aralık
  14:00

  gold bilgisayar son sözüm sana.telefonla aradığım zaman "arıza masrafı size bildirdik 2 SMS, 1 mail attık" dediniz.telefon kaydıda mevcuttur sizde.kesinlikle böyle birşey yok.her türlü ispatlarım.bu yaptığınız yalan söylemek insanları enayi yerine koymak değilmidir?telefonun değeri zerre kadar önemli değil benim için gider yenisini alırım.ama bu davranışlar gerçekten çok ayıp.

 • Enes T.
  12 Aralık
  13:53

  birde şunu eklemeden geçemeyeceğim.motorola atrix almayın ey ahali.dokunmatiği arızalanıyor sürekli.darbe almayla falan alakası yok.benim tel aniden ölü piksel hatası verdi.hiç bir darbe almamıştı telefon.telefon zaten sıfır gibi görünüyor temiz kullandım.biraz idare ettim.sonra başka kısımlarda gitti.servis diyorki kullanıcı hatası.gerçekten çok sinirliyim.üstüne gold un sorumsuzluğu.spot alsam gam yemem garantisi yoktu zaten derim.tonla para veriyoruz garantili diye.bu ahların altında kalırsınız inşallah..

 • Enes T.
  12 Aralık
  13:39

  gold bilgisayarın yetkili servisi ess elektronikle görüştüm.sonuç yine sıfır.gold bilgisayar bu sürecte kesinlikle dürüst davranmadı.hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.birdaha sizden asla alışveriş yapmayacağım.çevremdekilerede engel olacağım...

 • 07 Kasım
  15:07

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili olarak yetkili servisinizle görüşerek destek talep edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Enes T.
  07 Kasım
  14:31

  "Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir." ifadesi ile ne kasdediliyor.heryere çekilecek bir yanıt.gold bana kullanıcı hatası var geçmiş olsun mu demektedir yoksa yeniden servise yollayın bir baksınlarmı demektedir belli değildir.ayrıca gold.com'a kullanıcı hesabımla mesaj yolladım ilgilenmediler.ama burada hemen cevap yazıyorlar.e tabi burası tribün.mahkeme şart bunlara..

 • 06 Kasım
  12:52

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili olarak cihazınızda gereken incelemeler servisiniz tarafından sağlanmıştır.Cihazınızda dokunmatik arıza tespiti yapılmıştır.Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 06 Kasım
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr