28 Ağustos 2013

Gold Teknoloji Marketleri Ürünü Tedarik Edemiyor!

20.08.2013 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri'nden aldığım ürünlerin kargolaması hala tedarik sürecinde yazması nedeniyle 26.08.2013 tarihinde müşteri hizmetine kargonun durumunu sordum. (Ben sormasam ne zaman döneceklerdi?) Ürünlerden 2 parçasını temin edemiyorlarmış.Ya değiştirmemi yada iptal etmemi istiyorlar. Ve değiştirmek için önerdiği bir ürün hiç akla mantığa sığmıyor.

Braun BP 4600 Tansiyon Aleti yerine (96 TL) Braun-bp-4900-üst koldan tansiyon-ölçer (106 TL )
Thermoscan İRT 4520 Dijital Ateş Ölçer (99 TL) yerine ise Arzum-bebbe-ar-863-kulaktan ve alından ateş ölçer (54 TL) ürünlerini söylüyor. Benim ödediğim ücreti tutuyor mu, kaliteyi bile tutmuyor.Alırken sitede ürün vardı da şimdi ben niye sorun yaşıyorum?

Can 323 Okunma

Cevaplar

  • Can 02 Eylül 2013

    Ürün tedarik edilemiyor diyorsunuz. Kargoyu gonderiyorsunuz. tedarik edemediginiz braun 4520 ürünü yerine 4020 gonderiyorsunuz. Birde teşir ürünü gönderilmiş iç kutusu bile yaratılmış. Başka bir üründede internet resmiyle alakası olmayan bir ürün geldi. Firma gönderin değiştirelim diyor, iyide siz ürün yok o ürünü hem sonra gönderecez diyorsunuz hem düşük versiyonunu teşir ürünü gonderiyorsunuz ben ürünü tekrar göndersem ne olacak aynısını paketleyip gondereksiniz. Sonuç olarak sözüne guvenilmeyecek birdahada buradan alışveriş yapmayacağım bir firmadir.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön