30 Ağustos 2013

Gold Teknoloji Marketleri Ürünü Göndermedi!

13.08.2013 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri'nin web sayfasından almış olduğum 19762392 sipariş numaralı LG PA70G ürün kutu deforme ve kolisi 4-5 defa açılmış, bant çekilmiş şekilde elimize ulaştı. Durum tarafımızca görüldüğü an kargo firmasına kabul etmediğimizi aktardık. Satıcı firmanın müşteri hizmetlerine aktarıldı, teslim almayınız yeni ürünü gönderelim denildi. 17 günden beri ürün hala gönderilecek.

Yaklaşık 3 gün önceye kadar ürünün satışı sayfalarında devam etmekteydi. Yine aynı firmanın farklı sitelerinde ürün satışı devam etmekte. Tarafımıza ürünün tedariği ile sıkıntı olduğu aktarıldı. Biz bu üründen başka bir ürün istemiyoruz. Ödeme yaptığımız kur ile şu anki kur farklı. Şikayetçiyiz.

Atakan 240 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Bu sorundan dolayı tarafınıza ürünün bir üst modeli fiyat farksız gönderilmiştir. Yaşanan aksaklık için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Atakan 02 Eylül 2013

    Bir Müşteri olarak "en kısa süre" tanımı 24 saattir. Lakin arkadaşların en kısa süre tanımı an itibariyle 96 saat. Hala konuya çözüm sağlayıcı, memnuniyet verici bir yaklaşım olmadı. Teşhir ürünü gönderip, sonrada ürünü tedarik (15 gün daha satışı yapıldıktan sonra) edemiyoruz yaklaşımı kabul edilebilir bir ticaret ahlakı değildir. Ayrıca firmanın diğer sitelerinde bu ürünün satışta olması da ayrı bir hayret edici olaydır.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön