17 Eylül 2013

Gold Teknoloji Marketleri Ürünlerindeki Sorunun Giderilmemesi!

Aydın Forum şubesinden 29 Aralık 2012 tarihinde aldığımız Codegen marka tabletimiz alındığı ilk gün arızalandı. 34 gün tabletin gelmesi beklendi. Tabletin ekranı çatlak olarak bize gönderildi. Tableti tekrar Gold Teknoloji Mağazasına götürdük. Tekrar 34 gün daha beklendi. Tabletin yenisi gönderildi. Bir ay geçmeden o da arızalandı. Tablet 3 defa format atılıp geri gönderildi.

22 Ağustos 2013 tarihine kadar tablet sürekli servise gidip geldi. En sonunda bölge müdürü R*** E**** ve mağaza müdürü Ö**** Bey tabletimizi istediğimiz bir ürünle farkını vermek şartı ile 2 gün içinde değiştirme sözü verdi. Verilen sözlerin de tutulmamasından dolayı sitenize şikayet ediyoruz. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Melda 62 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön