Gold Teknoloji Marketleri Ürün Yok Diye Yenisini Göndereceklerdi!

Serbülent A. |

52473426 no.lu sipariş ile bir adet Laptop aldım. Alırken son 1 ürün ibaresi vardı. Alımdan sonra baktım, ürün tedarikçiden bekleniyor. Mail attım. Aradılar. O ürüne ulaşamadıklarını ellerinde olmadığını söylediler. o yüzden kabul edersem başka bir ürün yollayacaklarını söylediler. Tamam dedim. Ama o ürün de çıkmadı hala yola. Yani ulaşamadıkları ürünün yerine tavsiye ettikleri ürüne de ulaşamıyor bu iş bilmezler. Ortaya çıkan bir fiyat farkı ile ilgili laptopa işletim sistemi almak için sipariş açın dediler, açtım. o sipariş de hala ödeme onayı bekliyor. Birbirlerinden haberleri yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serbülent A.
  09 Temmuz
  15:05

  Ürünler bugün elime ulaştı. Çok geç de olsa ulaştı. Yapacak bir şey yok maalesef. Umarım stok kontrollerinizi daha iyi duruma getirirsiniz.

 • Serbülent A.
  08 Temmuz
  10:01

  Ediyor olacağım elbette.

 • 08 Temmuz
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Muadil ürünle değişiklik yapılmış ve her iki siparişiniz de tarafınıza gönderimi sağlanacaktır. Hesabım bölümünden takip edebilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 08 Temmuz
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.