Gold Teknoloji Marketleri Ürün Temin Edemedi.

Özgür A. |

Gold internet sitesinden yüklü bir alışveriş yaptım 6 gün geçmesine rağmen ürünler halen temin aşamasında gözüktüğü için müşteri hizmetlerine mesaj gönderdim bana gelen cevap aldığınız ürünlerden 1 tanesi temin edilemiyor. Hangi ürün olduğunu bile yazmadan bana ürün tercihi sunulmuş.

Daha sonra ben aldığım ürünlerin tamamına tekrardan baktım ancak halen satılabilir durumda hiç stoklar tükendi yazmıyor sepete ekle desem alabileceğim sonra benim paramı alıp günlerce bekletecekler. Madem internet sitesi kuruyorsun bunun stoklarını kim takip ediyor bana bu konu ile ilgili geri dönüş yapılmasını istiyorum. Maalesef müşteri ilişkilerine de ulaşamıyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Şubat
  16:43

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili tarafınıza telefonla destek sağlanmıştır. Siparişiniz için gereken işlemler yapılmış olup,en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Özgür A.
  06 Şubat
  13:47

  Tarafıma halen ne telefon ile nede mail yolu ile herhangi bir geri dönüş yapılmadı.Teşekkürler

 • 05 Şubat
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr