20 Kasım 2014

Gold Teknoloji Marketleri Ürün İadesini Yasal Hakkım Olduğu Halde Yapmadı!

15.11.2014 Tokat Novada 'daki Gold Teknoloji Marketleri Teknoloji marketten Acer aspire e1-572g aldım ve üründen memnun kalmadım ve ürünü götürüp iade etmek istedim kabul etmediler, o zaman LG LED TV alıyım üstede daha fazla para veriyim dediğim halde kabul etmediler ve de nereye şikayet ederseniz edin dediler, Tokat Gold Teknoloji Marketleri marketteki çalışanlardan şikayetçiyim ve para iadesi istiyorum, müşteriye nasıl davranacağını bilmiyorlarsa o işten onların el çektirilmesi lazım.

Mahmut 383 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi03 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün iade-değişim sağlayabilmemiz için servis noktasının rapor sunması gerekmektedir. Bu konuda servis noktasıyla görüşerek destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Mahmut 02 Aralık 2014

  ben ürünü iade edip paramı geri almak istiyorum değişim yapmak istemiyorum!

 • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön