02 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Ürün İadesi!

Bugün Gold teknoloji mağazasından bilgisayar hoparlörü aldım. Ürün alınırken özellikle işyeri bilgisayarı için alındığı belirtildi. Bize kabından çok ufak kablosu gözüken bir hoparlör verdiler. İçinde daha uzun kablosunun olduğunu düşünerek hoparlörü aldık. Zaten kabın dışından görülen kablosu sadece 4 cm. uzunluğunda olup işyerinde kullanılması imkansızdır.

Büromuza geldiğimizde kabı açarak hoparlörü denedik. Fakat içinde de herhangi bir uzantısı yoktu. Bilgisayarın kasasına takıldığında kasanın üzerine dahi yetişmiyordu. Ürünü daha uzun kablolu bir ürün ile değiştirmek için başvurduk. Ancak kabı açıldığı için iade alamayacaklarını belirttiler. Sorunum giderilmezse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Tuğba 44 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön