14 Nisan 2015

Gold Teknoloji Marketleri Ürün İade!

09.04.2015 tarihinde sitenizden Lenovo AMD 1 işletim sistemli bir laptop aldım ve laptop kusurlu çıktığı için 24 saat dolmadan tüm aksesuarları ile tarafınıza anlaşmış olduğunuz kargo firması ile iade ettim. Personeliniz bana geri dönüş sağladığında kutuda şarj adaptörünün olmadığını söyledi oysa anlaşmış olduğunuz kargo firması bizzat kendileri test etti firmanız bana ürünü değişemeyeceklerini söyledi. Bende en yakın zamanda gereğinin yapılmaması durumunda Tüketici Hakları Mahkemesine başvuracağıma ve bu işin peşini bırakmayacağıma emin olabilirsiniz!

Emrecan 364 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Adaptör ve güç kablosu eksik olan ürün hakkında tarafımızdan kabul sağlanamamaktadır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold.com.tr Temsilcisi14 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön