Saffet K. Teşekkür Mesajı

Kredi kartına para iadesi tarafınızdan yapılmıştır, teşekkür ederim. Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim; stoğunuzda olmayan bir ürünü varmış gibi gösterip, onun yerine aynı marka fakat farklı versiyonu müşteriye satmak ticari ahlaka aykırıdır. Umarım bu zihniyetinizi bir an evvel değiştirirsiniz.Saygılarımla.

Gold Teknoloji Marketleri Ürün Gecikmesi!

Saffet K. |

06.06.2015 tarihinde Philips marka Mp3 çalar siparişi verdim, bugün ayın 12'si ve halen ürün elime ulaşmadı. Müşteri hizmetleri ile görüştüm ve bana 2 defa size bilgilendirme maili göndereceğiz dediler ama kimse mail göndermedi.

Birde ürün açıklamasında da "aynı gün kargo" ibaresi var, madem elinizde yok bu ürün niye o ibareyi koyarsınız. Bu kadar alakasız müşteri hizmetleri ve sorumsuz bir firma görmedim. Bundan sonra sizden alışveriş mi, tövbe.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saffet K.
  24 Haziran
  11:06

  Kredi kartına para iadesi tarafınızdan yapılmıştır, teşekkür ederim. Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim; stoğunuzda olmayan bir ürünü varmış gibi gösterip, onun yerine aynı marka fakat farklı versiyonu müşteriye satmak ticari ahlaka aykırıdır. Umarım bu zihniyetinizi bir an evvel değiştirirsiniz.

  Saygılarımla.

 • 23 Haziran
  14:33

  Değerli Müşterimiz,

  İade işleminiz hesabınıza sağlanmış olup, size telefonla bilgi verilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Saffet K.
  23 Haziran
  14:27

  23.06.2015, bugün para iadesi yapılacağı söylendi. Bekliyorum.

 • 23 Haziran
  09:17

  Değerli Müşterimiz,

  Firmamıza geri gönderdiğiniz ürünün iadesi alınmıştır. Gün içerisinde tarafınıza telefonla tekrar bilgi vereceğiz.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Saffet K.
  22 Haziran
  12:59

  19.06.2015 tarihinde ürünü size geri gönderdim, bilginize.

 • 19 Haziran
  14:29

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Ürünü incelenmesi yönünde geri göndermeniz talep edilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Saffet K.
  19 Haziran
  13:38

  Birde bu ürün Philips\'in orijinal kulaklığı ile gelmesi gerekiyordu, içinde markasız bir kulaklıkla gelmiş. Kutu açık geldiği için böyle bir şeyi anormal karşılamak saçmalık olur zaten.

 • Saffet K.
  19 Haziran
  09:37

  Sipariş verdiğim ürünü dün yani 18.06.2015 tarihinde kargodan aldım. Tedarik süresinin uzun olması ve kargo firmasının siparişimi eve getirmeyip bürsosunda tutmasını (\"bana 3 defa siparişiniz gün içerisinde teslim edilecektir mesajı gönderip, teslim edilmemesine; benim ofislerine gidip oradan teslim almama rağmen\") bir kenara koyup, tüm olumsuzluklara rağmen ürünü teslim aldım.

  Kargo paketinin içindeki ürün kutusunun alt kapakçığı açık, içine zorla garanti belgesi sıkıştırılmış ve sipariş verdiğim ürün Philips sa5mxx02kf/12 mp3 çalar yerine sa5mxx02kf/97 gönderilmiş. Diğer teknoloji marketlerde bana gönderilen ürün kf/97 ile sipariş ettiğim ürün kf/12 arasında 20 TL\'lik fark var.

  Ürünü kısa sürede size geri göndereceğim, temennim istediğim ürünü bana en kısa sürede kapalı yani açılmammış kutu içerisinde göndermeniz. Herhalde hayal kuruyorum...

  Saygılarımla

  Not: Gelişmeleri buradan paylaşmaya devam edeceğim, izlemede kalın:)

 • 17 Haziran
  09:08

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişinizin faturası kesilmiş olup, kargoya verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 12 Haziran
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.