Gold Teknoloji Marketleri Ürün Garanti Sorunu!

Emre Ö. |

LG 47lm860v ürünü almadan önce hem mail yoluyla hem telefonla arayıp LG Türkiye garantili olduğunu teyit edip TV'yi aldım. Ürün bana geldiğinde ESS garantili çıktı. Aradım biz size LG Türkiye garantili yollayacağız dediler ürün elinizde var mı diye sordum 2. gün hala haber gelmedi tekrar aradım ellerinde ürün yok benden ürünü alacaklardı bir gün evde bekledim gelen olmadı dönüş yapan da olmadı.

LG Türkiye garantili ürün göndereceğiz dediler göndermediler. Size LG Türkiye garantili ürün yollayalım dediler peki dedim stokta var mı ne zaman elime ulaşır dedim hemen dönüyoruz dediler 2 gün oldu. Kargo gün içinde gelecek dediler 1 gün evde hapis bekledim gelen giden yok. Konuyla ilgilenen E*** bey telefonumu açmıyor karşımda muhatap yok.

Etiketler :

Garanti Belgesi Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  Yaşanan aksaklıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Emre Ö.
  24 Haziran
  21:34

  Bin kere aradım en son bir kere aradılar biz size tekrar döneceğiz hatta ben İsmail bey konuda en yetkiliyim bana bu numaradan ulaşabilirsiniz dedi aradım gene müşteri hizmetleri çıktı İsmail beyle görüşücem dedim baglamadılar efendim burda yok yan yattı çamurabattı... biz size gün içinde döneceğiz dedi hala saat kaç oldu dönen yok. Zaten verdikleri tek cevap bu biz size döneceğiz. Aradığınız müşteri hizmetleri görevlisi cevap veremeyince yada işine gelmeyince sorumlu yeri aktarıyorum diyor bi aktarıyor ne açan var ne cevap veren... Lg Türkiye garantili ürünü bi hafta veya 10 günde göndereceğiz dediler 1 hafta bitti bekliyorum bakalım bu sözlerini tutacaklar mı.

 • Emre Ö.
  24 Haziran
  16:36

  Verilen hiç bir söz tutulmuyor

 • Emre Ö.
  18 Haziran
  15:46

  herhangi bir dönüş yok hala ayıp gerçekten ayıp

 • 18 Haziran
  12:55

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak yetkili birime bilgilendirme sunulmuştur. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr