30 Haziran 2015

Gold Teknoloji Marketleri Ürün Değişimi Yapmıyor!

13/06/2013 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri web sitesinden almış olduğum Philips TV yetkili servis tarafından kurulum sırasında kutusundan kırık çıktı. Yetkili servis fotoğraflı tutanak tutup 3 iş günü içerisinde bana cihaz değişim formu vermiştir. Ürünü Gold Teknoloji Marketleri faturası ve değişim formu ile birlikte 20.06.2015 tarihinde MNG Kargo ile göndermiş olmama rağmen hala değişim yapılmamıştır ve incelemeye alınacağı belirtilmiştir. Philips yetkilileri ile tekrar görüşme sağladığımda ise tekrar inceleme yapılmadan değişimin sağlanması gerektiğini belirttiler.

Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Ayhan 427 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Yetkili firmadan ürün temini sağlanacak olup, size gönderimi yapılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold.com.tr Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön