Mustafa Ç. Teşekkür Mesajı

yanlış aldığım ve paketini açtığım ürünü değiştirmeyi kabul ettiler. Bu süreçte telefonla bana ulaşıldı : Gold Bilgisayara ve özellikle ilgisinden dolayı Hilal hanıma teşekkür ederim

Gold Teknoloji Marketleri Ürün Değişimi Yada Para İadesi Yapmıyor!

Mustafa Ç. |

Gold Teknoloji Marketleri'nden Kingston 8 Gb Hafıza Kartı aldım telefonum için ama dikkat etmeyerek Sdhc kart almışım. Micro Sd kart yerine. Eve gelip ürünü açtığımda telefonuma uymadığını gördüm. Ürünü hiç kullanmadım Sonraki gün değişime götürdüğümde değişim olmadı. Bu ürünü kullanma şansım yok.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  27 Ocak
  21:13

  Merhaba hilal hanım geçen hafta şikayetim var. com üzerinden beni  aramıştınız . (Kingston 8 gb sdhc Hafıza Kartı-Micro SD Kart ile değişim konusunda ) . Ürünü kargoya vermemi değişim konusunda yardımcı olacağınızı  söylemiştiniz. Bunun üzerine Çarşamba günü ürünü kargoya verdim içine de durumu belirten ve sizinle ilgili olduğuna dair not yazdım ve hemen ardından şikayetimi olumluya çevirip 10 puan verdim. Sonuç: bugün beni kargıodan arayıp ürünün aynen geri döndüğünü ve almam gerektiğini söylediler. Sebep olarak da gpld bilgisayar ürünün Bayrampaşa şubesinden alındığını söylemiş.  Ben zaten sizle konuşurken Forum istanbul dan aldığımı söylemiştim.  Hem ikisi de aynı firmanın mağazası değilmi .Sözün özü şikayetim giderilmiş değil . Acil çözüm önerisi talep ediyorum.

 • Mustafa Ç.
  21 Ocak
  16:11

  yanlış aldığım ve paketini açtığım ürünü değiştirmeyi kabul ettiler. Bu süreçte telefonla bana ulaşıldı : Gold Bilgisayara ve özellikle ilgisinden dolayı Hilal hanıma teşekkür ederim

 • Mustafa Ç.
  18 Ocak
  17:23

  ne incelemesi? anlamadım
  hafıza kartı değişecek mi değişmeyecek mi onu söyleyin
  hafıza kartını inceleyecekseniz hafıza kartı bende?

 • 18 Ocak
  09:36

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr