Gold Teknoloji Marketleri Ürün Değişimi ve Personel İlgisizliği!

Mustafa Samet B. |

17.08.2013 tarihinde aldığım oyun konsolu o günü akşamı tuşunda problem oldu ve 2 gün sonra mağazaya gidip ürün değişimi talebinde bulundum. Fakat personelin konuşma tarzı ve ilgisi iyi değil. Ürün daha ilk günden sorun yapmış ve 2 gün sonra ( çalıştığım için vaktim olmadığından) götürdüm. Garantiye göndereceğiz en az 15 gün bekleyeceksiniz gibi birşeyle karşılaştım. Bu siteyi de yeni öğrendim. Gold Teknoloji Marketleri bu noktadan sonra benim için bitmiştir. Ürünün arkasında durması gereken büyük bir firma personeli yüzünden kaybediyor. Belki de onlara bu talimatı verenler yüzünden.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Samet B.
  31 Ağustos
  15:24

  ne müşteriye ilgi ve alaka gösteren ne de ürünün arkasında durabilen bi mağaza. hata yaptım gold teknoloji marketlerinden alışveriş yapmakla. son oldu ve bir daha kendim alışveriş yapmam ve başkasını da alışveriş yapmaması için uyaracağım.

 • Mustafa Samet B.
  28 Ağustos
  09:53

  evet bunun farkındayım. fakat personel hiç ürünü incelemeden garantisine göndereceğiz en az 15 gün sürer dedi. yeni aldığım bir ürünü 1 gün kullanıp sonra en az 15 gün beklemek biraz saçma değil mi?

 • 28 Ağustos
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr