21 Şubat 2015

Gold Teknoloji Marketleri Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Kararına Uymuyor.

Kendilerine karşı kazanmış olduğum Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Kararına (1821 TL) itiraz edip sonuca uymuyorlar. 125 gündür mağdurum ve daha 14 Nisan 2015 de davam var kendilerine karşı. İnsanlar bu paraları kolay kazanmıyorlar. iPhone 5S'i Gold Teknoloji Marketleri'nden aldım. Her yer de her durumda bu konuyu dile getireceğim bundan emin olabilirsiniz. Satarken bizden iyisi yok ama şu durumda bile ben 10 kişi arıyorum öyle öğreniyorum sonucu, arama zahmetinde bile bulunmuyorlar.

Emin 516 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi01 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili davanız devam etmektedir. Sonuçlandığında size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Emin01 Nisan 2015

  13 gün sonra mahkeme var zaten dönmeyin zahmet olmasın sizlere.

 • Emin01 Nisan 2015

  13 sonra mahkeme var zaten dönmeyin zahmet olmasın sizlere.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi12 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili yetkili birimimize bilgi talep edilmiştir. Gün içerisinde tarafınıza telefonla dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Emin12 Mart 2015

  20 gündür bilgi aktarılacak evet.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi21 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön