Gold Teknoloji Marketleri Tüketici Mağduriyeti.

Alper Mustafa K. |

Ankara Ankamall Gold Teknoloji Marketleri Mağazası personelinin yanlış, eksik ve yetersiz bilgileri doğrultusunda almış olduğum Samsung Tab 4 marka tabletin iadesini veya değişimini mağazadan istedim, mağaza olarak kendilerinin bir şey yapamayacaklarını ancak Samsung firması tarafından iadesinin yapılabileceği tarafıma bildirildi.

Samsung firması ise konunun tamamen Gold firmasıyla ilgili olduğunu tarafıma bildirdi. Sonuç olarak Gold firması 365 gün iade sloganı ile resmen müşteriyi kandırıyor ve ilgilenmiyorlar. Tüketiciyi bilgilendirmek ve Gold Mağazası ve Samsung Firmasından şikayetçi olduğumu beyan ediyorum.

Etiketler :

Ürün İade Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Personel Davranışı Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper Mustafa K.
  01 Aralık
  18:21

  Tüketici memnuniyetini dikkate almamak, tüketiciye malı satarken her yol mübah anlayışı doğrultusunda eksik ve yanlış bilgilendirme yapılması bunun yanı sıra çözüme yönelik hiç bir şeyin yapılmaması konulu şikayetimin arkasındayım. Söz konusu firmalar şikayetime ilişkin her hangi bir çözüm sağlamamışlardır. Şikayetvar sitenizin yapmış olduğu hizmet için teşekkür ederim. Saygılarımla.

 • 25 Kasım
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün yetkili servise gönderildi, yetkili servis noktası tarafından ürünün iadesini uygun görülmemiştir.Kutu içeriğinden otg kablo çıkmıyor, noname bir otg kablo satın aldığınız tespit edilmiştir.Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 21 Kasım
  09:37

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.