Gold Teknoloji Marketleri Teslimatı Geciktirdi!

Önder K. |

Siparişimi Gold Teknoloji Marketleri'nden çarşamba günü verdim. Müşteri ilişkileri hava muhalefeti nedeniyle ürünün halen tedarik edilemediği Cuma günü kargoya verileceğini ve teslimatında Cumartesi olacağını söyledi. Keşke herhangi bir AVM'den kargo ücreti ödemeden alsaymışım. Nasıl bir hava muhalefetiymiş ki İstanbul içi teslimat 3 gün sürebiliyor.

Doğunun herhangi bir ilinde mi yaşıyoruz da yollarımız kapalı, ürün bulunamıyor, kargoya verilemiyor. 20-40 km mesafeye ulaştırılamıyor. İnsanların nasıl bir beklenti içinde olupta internet üzerinden bırakın fiyat avantajını, ödeme kolaylığını da bir memnuniyet ve güven içinde sitenizden alışveriş yapmasını bekliyorsunuz? Umarım bir kolaylık gösterirsiniz müşterilerinize.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder K.
  17 Aralık
  16:06

  ürün daha elime geçmeden müşteri ilişkilerinden şikayetimi geri çekmem için telefon ediliyor. Müşteri memnuyetini sağlamak bu olsa gerek

 • Önder K.
  17 Aralık
  16:04

  satın almalarda kargo veya tedarikçi firma mazaretlerinin artık ortadan kalırılması gerektiğini düşünüyorum.

 • 13 Aralık
  14:30

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir.Siparişiniz en kısa zamanda teslimat adresinize ulaştırılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 13 Aralık
  09:48

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr