Gold Teknoloji Marketleri Teslim Etmiyor.

Kürşat Ö. |

1 Kasım tarihinde Gold Teknoloji Marketleri'nden 4 kasım teslimat tarihli iPhone 6 satın aldım. Üzerinden 10 gün geçmesine rağmen tarafıma ne ürün ne bilgilendirme geldi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım robot operatör ürünün gün içinde kargolanacağını söyledi. Müşteri hizmetlerine mail atınca hem tarihin hem robot operatörün düzmece olduğunu ortada bir ürün olmadığını, ürünün 4 gün sonra stoklara girebileceğini söylediler.

10 gün paramı bloke edip beni bekletmemiş gibi iade talebinde bulunabileceğimi de eklediler. Gold Teknoloji Marketleri ve Hizlial.com elinde olmayan ürünleri yalan ibaret teslimat tarihleri ile satmakta.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  14:16

  Değerli Müşterimiz,

  Apple Türkiye tarafından temin edilen ürününüz, gümrüksel işlemleri henüz sonuçlanmadığı için maalesef kargolanamıyor. Ürünün 14 kasıma kadar stoklarımıza girmesini beklemekteyiz. Distribütör firma kaynaklı yaşanan gecikme nedeni ile özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 11 Kasım
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.