Gold Teknoloji Marketleri Telefonun Sorunu Giderilmedi!

Ahmet Anıl T. |

Antakya Prima Gold Bilgisayardan almış olduğum Samsung 8150 wonder markalı telefonum da uzun süredir devam eden yakınlık sensoru sorunu vardı. Yani birini aradığınızda karşı taraf kapatmadan telefon kapanmıyor. Telefonu Aydın Gold mağazası aracılığıyla servise gönderdim. Bir 15 gün telefonsuz kaldım. Telefon geldi destek bilişimden sonuç ve kağıda yazılan sebep şaka gibi. demişler ki telefonunuzda ki arızanın sebebi kullandığınız ekran koruma jelatini. Lütfen ekran koruma jelatını kullanmayınız. Aydında bu firmada çalışan arkadaşlar dahi kendi hayatlarında ilk defa böle bir sebep duyduklarını söylediler. Bende jelatını çıkardım ama aynı sorun devam etmekte birlikte artık telin ekranı çizik.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  13:47

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili yetkili servisiniz ileteceği bilgiler doğrultusunda işlem sağlanmaktadır. .Dilerseniz tekrar servise yönlendirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Ahmet Anıl T.
  12 Mart
  13:18

  Ya allah aşkına cevap vermek için cevap yazıyosunuz.Kararı verecek olan yetkili servistir ne demek.Fotoğrafta yazanı görmedinizmi?Ne biçim bir yetkili servisle çalışıyosunuz ki saçma sapan içeriği bilimsel olmayan bir cevap gönderiyorlar bana.Ben bir daha yetkili servise göndereyim bir 15 gün daha telefonsuz kalayım sonra bir daha gelsin bir daha gidip aydınndan alayım.Bu mu yani?

 • 11 Mart
  14:58

  Değerli Müşterimiz,

  Kararı verecek olan yetkili servisidir.Dilerseniz tekrar servise yönlendirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 11 Mart
  13:04

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr