Hasan C. Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkürler

Gold Teknoloji Marketleri Telefonun Sorunları Bitmiyor.

Hasan C. |

Xperia plt22i telefon aldım, telefon altı aydır donup duruyor, arama olduğu anda donuyor cevap veremiyorum, beş dakika sonra kendi kendine açılıyor, ben arama yapmak istediğim arayamıyorum. Sony Eurasia teknik desteği aradım beni Gold Teknoloji Mağazası'na yönlendirdiler.

Müşteri hizmetlerini arıyorum, cevap vermiyor. Bir daha kesinlikle Sony Eurasia markalı telefonu almam çevreme de tavsiye etmem. Hele Gold Teknoloji' den bundan sonra hiç alışveriş yapmam.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan C.
  20 Nisan
  14:48

  Kesinlikle Sony Eurasia xpreaı tavsiye etmem

 • Hasan C.
  20 Nisan
  14:28

  Ben sizin mail yoluyla vermiş olduğunuz adrese kargoyla gönderdim peki verdiğiniz adres neresi acaba? Kusura bakmayın ama dalgamı geçiyorsunuz

 • Hasan C.
  20 Nisan
  14:20

  Teknik servisten hiçbir işlem yapılmadan geri gönderildi üstelik arızanın sebep olduğu başka arızayı tamir etmek için de 150 TL ücret istendi kullanıcı hatası denilerek

 • Hasan C.
  12 Nisan
  12:21

  İlginiz için teşekkürler

 • 06 Nisan
  11:35

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili tarafınıza daha önce bilgi verilmiştir. Cihazın servisinize gönderimi için bize geri göndermeniz talep edilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 06 Nisan
  09:31

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.