Gold Teknoloji Marketleri Telefonumun Ekranını Çatlattılar.

Sinem G. |

20.10.2014 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri Altunizade şubesinden bir buçuk ay önce almış olduğum telefonumu şarj olmadığı ve ekranında ilk günden beri ışık seviyesinde alçalıp çoğalma yaşandığı gerekçesiyle garantiye gönderilmesi için bıraktım fakat 18 gün kesinlikle bana dönüş yapılmadığı gibi telefonumun sağlam ekranını çatlatıp bana 570 TL servis ücreti çıkartarak beni mağdur ettiler.

Mağaza müdürü tarafından bugün itibari ile tekrar servise iade değişim talebi ile gönderildi. Kabaca bir üslupla karşılandım ve 20 gündür mağdur edildim. Telefonumun ekranında önceden çatlak olmuş olsaydı şayet arıza için mağazaya bıraktığımda personel görmeliydi. Bu hata benim üzerime yıkıldı!

Etiketler :

Ürün Değişim Geç Teslimat Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinem G.
  17 Kasım
  14:18

  Konu ile ilgili hala bir cozum olmamistir! 3 gun sonra 1 ay ve ben hala telefonsuzum!

 • 12 Kasım
  13:45

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili yetkili mağazamız tarafından paylaşılması gereken tüm bilgiler verilmiştir.Ayrıca Biz Teknik servis olmadığımız gibi Samsung Teknik servisi detaylı araştırmasını yapmıştır. Servisiniz tarafından cihazınızla ilgili rapor sizinle paylaşılacaktır.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 11 Kasım
  09:20

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili yetkili mağazamız tarafından paylaşılması gereken tüm bilgiler verilmiştir. . Servisiniz tarafından cihazınızla ilgili rapor sizinle paylaşılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 10 Kasım
  15:40

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.