10 Kasım 2014

Gold Teknoloji Marketleri Telefonumun Ekranını Çatlattılar.

20.10.2014 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri Altunizade şubesinden bir buçuk ay önce almış olduğum telefonumu şarj olmadığı ve ekranında ilk günden beri ışık seviyesinde alçalıp çoğalma yaşandığı gerekçesiyle garantiye gönderilmesi için bıraktım fakat 18 gün kesinlikle bana dönüş yapılmadığı gibi telefonumun sağlam ekranını çatlatıp bana 570 TL servis ücreti çıkartarak beni mağdur ettiler.

Mağaza müdürü tarafından bugün itibari ile tekrar servise iade değişim talebi ile gönderildi. Kabaca bir üslupla karşılandım ve 20 gündür mağdur edildim. Telefonumun ekranında önceden çatlak olmuş olsaydı şayet arıza için mağazaya bıraktığımda personel görmeliydi. Bu hata benim üzerime yıkıldı!

Sinem 1.311 Okunma

Cevaplar

 • Sinem17 Kasım 2014

  Konu ile ilgili hala bir cozum olmamistir! 3 gun sonra 1 ay ve ben hala telefonsuzum!

 • Gold Teknoloji Temsilcisi12 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili yetkili mağazamız tarafından paylaşılması gereken tüm bilgiler verilmiştir.Ayrıca Biz Teknik servis olmadığımız gibi Samsung Teknik servisi detaylı araştırmasını yapmıştır. Servisiniz tarafından cihazınızla ilgili rapor sizinle paylaşılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi11 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili yetkili mağazamız tarafından paylaşılması gereken tüm bilgiler verilmiştir. . Servisiniz tarafından cihazınızla ilgili rapor sizinle paylaşılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi10 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön