05 Kasım 2014

Gold Teknoloji Marketleri Telefonlara Yaptığı Kasko Telefonu Komple Garanti Dışı Bırakıyor.

Gold Teknoloji Marketleri Teknoloji Marketleri bilgisayarın telefonlara uyguladığı vip kasko cihazı komple garanti dışı bırakıyor. Cihazı servise telefon açılmıyor ve ekran sadece siyah kalıyor diye teslim ettim 1.5 hafta sonra cihazımın ekranını ve kasası değiştirilmiş halde bana geri verdiler. 350 civarı kaskosuna para verdiğim cihazım şu anda yurt dışı cihazı olarak görülmekte olduğu için pili şişmiş olan cihazıma şu anda ne Samsung ne de Başarı bakıyor. Bana verilen sözleşmenin arkasında bu tarz bir madde yok ve en önemlisi cihazın arkasına imei numarası A4 kağıdı ile yapıştırılmış. 4. Levent şubesindeki Müşteri hizmetleri şefi ile bu olayı görüştüm durumu anlattım resmen mağazadan kovdu.

Erdem 1.811 Okunma

Cevaplar

  • Erdem08 Kasım 2014

    Arkadaşlar gelen bilgilendirme telefonları çözüme ulaşmak için gerginliği arttırmak için geliyor.Merkezden bir arkadaş olayı görmemesine rağmen mağazadaki çalışanlar için şöyle yapmayız böyle demeyiz tarzında cümleler sarf etmiştir.Sonuç olarak Gold Bilgisayardan daha aranmak istemiyorum.Gerekli bilgilendirme İl Hakem Heyeti tarafından yapılacaktır.İyi günler dilerim...

  • Gold Teknoloji Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön