Gold Teknoloji Marketleri Teknik Servisinin Mahareti!

Emre Ç. |

Telefonumu 5 kere garanti için Gold Teknoloji Marketleri'ne yolladım. Onlarda kendi kurdukları garanti firmasında 5 kere sorun gidermeye çalıştılar. Sonuç yine hüsran sonuç yine tüketici mağdurluğu. Son gönderimde garanti belgemi içine koymayı dahi unutmuşlar. (!) Bir telefonun kasma sorunu nasıl halledilemez, halledilemiyor ise kaç seferdir neden tüketiciye telefon tutarı ya da yeni ürün talebi sunulmaz?

Aşağıda resimler ile de cihazın durumu belirtilmiştir. Ayrıca yazıyı okuyan arkadaşlarım içinde önerim tüketici mahkemesi, tüketici hakem heyeti gibi yerlere de başvursunlar şikayetleri için. Bu heyetler her ne kadar güçsüz gözükse de kararları ticaret mahkemesi için delil niteliğindedir.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Ç.
  28 Aralık
  18:28

  Garanti belgesi dahi olmayan İngiliz prizi şarj aletli yurt dışından getirilip sonradan kaydettirilmiş telefon satmanız bir kenara kaldı da. Hep işin laf kısmındasınız değil mi? Ürünü garantisi bittiği gün sorunu yok deyip yollamak sizin işiniz değil mi? Ürün şu an halen kasıyor ve iki kez iç kulaklığını değiştirdiniz halen ses düzeyi düşük. Maddi çıkarlarınızın önüne geçecek bir müşteri saygınız yok.

 • 05 Aralık
  09:14

  Değerli Müşterimiz,

  Servis noktası tarafından cihazınız incelenmiş olup, belirttiğiniz arızalara rastlanmadığı için tarafınıza geri gönderim yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Emre Ç.
  28 Kasım
  12:40

  Telefonum sabah saatinden beri açıktır fakat aradığınıza dair cevapsız çağrı kaydı bulunmamaktadır.

 • 28 Kasım
  11:33

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 28 Kasım
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.