21 Temmuz 2014

Gold Teknoloji Marketleri Teknik Servisi Ürünü Aynen Geri Gönderdi!

2013'de Gold Bilgisayar Altunizade mağazasından 1 adet Samsung S3 cep telefonu ve VIP Protect ismini verdikleri bir garanti aldık. Telefonu aldığımız tarihten bu yana daha 1 yıl dolmadı. Halen hem standart ürün garantisi hem de VIP Protect garantisi bulunmaktadır.

Telefonla ilgili olarak ekranın donması, kendiliğinden kapanma ve görüntüde anlık gidip geri gelme gibi sorunlar ve ilave olarak şarj girişinde çerçevesindeki kırık şikayetleri ile aldığımız yere başvurduk.

15 günlük tamir süresi sonucunda aradık. Telefonunuz hazır gelip alabilirsiniz dediler. Telefonu teslim aldığımızda "VIP paketi kasadaki çizikleri ve soyulmaları kapsamamaktadır" diyerek hiçbir şey yapmadan bize geri verdiler.

Adnan 1.708 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz üzerine size telefonla dönüş yapılmıştır. Cihazı ile ilgili belirtmiş olduğu sorunların giderileceği bilgisi sizinle paylaşılmıştır. Kullanmış olduğunuz cihazınız eşinizde olması nedeniyle uygun olduğunuzda bize geri gönderim yaptığınızda size teknik destek verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön