Gold Teknoloji Marketleri Teknik Servis Bölümü Çok Kalabalık!

Deniz G. |

Gold mağazasından yeğenime tablet aldım. 2 gün sonra dondu servise gönderdik 1 hafta 10 gün sonra geldi. Geldikten 1 gün sonra aynı hatayı yine yaptı yine gönderdim servise 1 hafta sonra yine geldi 2 gün sonra yine bozuldu.

Değişim istedim olmaz dediler. 4 kere servise gitmesi gerekiyormuş. Ben 5 kere gönderdim bırakın değiştirmeyi çekinmeden servis için para istiyorlar, değişim yapmıyorlar. İade almıyorlar dava açın diyorlar rahatlığa bakın. Yeğenim bu tableti toplamda 5 gün kullanmadı

Resmen milletle dalga geçiyor Gold. Aldığın mal bozuksa yandın elinde patladı mal. İnanmayan varsa Gold mağazasına gittiğiniz zaman bide servis bölümüne bakın zaten mağazadan daha kalabalık oluyor.

Etiketler :

Müşteri Hiz. Personel Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  14:06

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız servis noktası tarafından incelenmiş olup,herhangi bir arızaya rastlanmamıştır. Mağazamıza ürün ulaştığında size bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Deniz G.
  17 Temmuz
  13:12

  Şikayetimle alakalı hiçbirşey yapılmadı. Şikayetime cvp gelmiş servis üründe herhangi bir arıza görememiş. Ya biz körüz servisde ürünü alanlarda kör sağlam ürünü alıyorlar sonra bu üründe bir şey yokmuş böyle saçma bir cvp olurmu

 • 17 Temmuz
  09:00

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız servis noktasına değişim-iade talebinizle gönderilmiştir. Servis tarafından cihazınızda arıza görülmediği bilgisi verilmiş ve mağazamıza gönderim yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 11 Temmuz
  14:03

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.