Gold Teknoloji Marketleri Sürekli Sorun Çıkaran Tablet.

Hüseyin Ö. |

Ben Adana'dan H***Ö*** yaklaşık 1.5 ay önce bir cihaz aldım Gold Teknoloji Marketleri Teknoloji Polypad marka bir cihaz ve cihazın bazı oyunlar gibi oyunların sola çekiyor servise yolladım tam 3. defa servisin bana verdiği yanıt sorunlu uygulama diyor, o zaman hiç tablet kullanmayalım kardeşim, bu süreç burada devam etmeyecek hem Polypad hem Gold Teknoloji Marketleri PC ile mahkemede hesaplaşacağız.

Böyle sorunlu firma ile karşılaşmadım hayatım boyunca ben, bu ne kardeşim bu fiyasko, bir anlam veremiyorum ben bir an önce sorunumun çözümlenmesini istiyorum, benim sorunumuz çözülmesini arz ederim.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  14:22

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Servis noktasına gönderilen cihazınızda arıza tespit edilmemiştir. Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 22 Ocak
  14:12

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.