Gold Teknoloji Marketleri Şubenin İlgisiz Personeli.

İsa K. |

Gold Teknoloji Marketleri Afyon şubesine bir ihtiyacımdan dolayı alışveriş yapmak için girdim. Ancak alışverişimi yapamadan çıktım. Sebebi ise çalışan personelin ilgisiz davranışıydı. Mağazaya girdiğimde toplamda 3 - 4 personel vardı ve hepside kasanın oraya toplanıp muhabbet ediyorlardı. Ürün raflarının önünde bayağı bekledim acaba biri ilgilenir ümidiyle ancak ilgilenen olmadı. Daha sonra kendim kasanın yanına giderek personelden bir kişiye almak istediğim ürünü söyledim. Personel bana sadece bizde böyle bir ürün yok diyerek sırtını döndü. Bu kadar büyük zincir mağazanın bu denli personelle çalışması çok utanç verici bir şey.

Etiketler :

Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  13:47

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Telefonu meşgule atmaktasınız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 07 Mayıs
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tekrar arayacağız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 05 Mayıs
  16:51

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.