Gold Teknoloji Marketleri Sorunum Devam Ediyor!

Muharrem G. |

İsteğiniz üzerine bayramdan önce telefonu size geri yolladım. Kısa süre içerisinde eksiklerin tamamlanıp yeniden bana yollanacağını bildirdiğiniz halde; hala telefondan haber yok. Parasını ödediğim malı kullanamıyorum. Eğer bir an önce bu problem ortadan kalkmaz, telefon elime ulaşmazsa gereken yerlere şikayette bulunacağım paramın iadesi için uğraşacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem G.
  23 Ağustos
  17:42

  21.08.2013 tarihinde gold tarafından bize bir kutu gönderildi nihayet telefon geldi diye düşünüp kutuyu açtığımızda hepimiz şoke olduk. Koskoca kutunun içerisinde sadece kullanma klavuzunu göndermişler. Olayın şaşkınlığı ile gold müşteri hizmetlerini aradık, durumu anlattık gerekenin yapılmasını istedik. sonuç olarak uzun bir uğraştan sonra dün telefon elimize geçti, bu sefer de daha önce bize gönderdikleri hediye çeki kutunun içinden çıkmadı - bizden telefonla beraber kutudan çıkan her şeyi geri göndermemizi istemişlerdi biz de hediye çeki de kutudan çıktığı için onu da yollamıştık.- ama göndermediklerine sevindik çünkü o hediye çekini kullandığımızda aynı stresi yaşama ihtimalinden kurtulmuş olduk. Allah bir daha Gold'un kapısından bile geçirmesin.

 • 21 Ağustos
  12:28

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza iki defa arama gerçekleştirilmiş olup ulaşılamamıştır. Mail olarak bilgilendirme sunulmuştur.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Muharrem G.
  21 Ağustos
  11:20

  "En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılacaktır." yazmışsınız bir de dalga geçer gibi. Ben aramasam ne arayan var ne mail atan.

 • Muharrem G.
  21 Ağustos
  11:17

  Ne kadar ilgisizsiniz, haftalardır müşteri hizmetlerini arıyorum, sürekli sitenize mesaj atıyorum kimsenin umrunda değil. Yollamayın ürünü istemiyorum artık paramın iadesi için uğraşacağım bundan sonra.

 • 20 Ağustos
  11:41

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr