23 Ağustos 2014

Gold Teknoloji Marketleri Sorun Hala Giderilmedi.

1 yıl önce Gold Bilgisayar'dan aldığım telefon aynı problemden 2 kez garantiye yolladım. Sorun hala düzelmedi ve bugün 3. kez yine aynı problemden tekrar Ümraniye'deki merkeze yolladım sorunun düzeleceğini de hiç ummuyorum. Daha önce bataryası değişti Neomarin Gold'dan teslim aldım telefon hiç açılmadı. Sonra Ümraniye'deki merkeze götürdüm tekrar işleme aldılar. Geçici bir çözüm uygulandı telefon 2 saat sonra yine aynı arızaya geçti. Tekrar garantiye verdim. Biz buna bakalım size dönüş yapacağız dediler. Zaten 0 gün telefonu bekledim yapılamadı bir de 2 gün sürekli garantiye gidip geldim. Günüm mahvoldu sonuç olarak da telefon yapılamadı.1 aydır telefonsuz kaldım.

Volkan 1.745 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi01 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili servis noktasıyla şikayetleriniz paylaşılmış olup, gereken destek tarafınıza sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Volkan29 Ağustos 2014

  40 gündür telefonsuzum hala gold bana cözüm üretecek. yaptıkları tek şey beni arayarak bu sorunun cözümünü takib ediyoruz merak etmeyin diyerek anlık yumuşatma zaman kazanma süreci kendi alehine çekerek uzatma kesin çözüm kesinlikle yok 3 defa aynı sorundan garantiye gitmiş bir telefonun vede hiçbirindede 24 saati aşmadan arıza için tekrar garantiye veriyorum sonuç şu ki 40 gündür telefonsuzum ve çözüme dair hiçbir çalışma yok alternatif teelfonda verilmiyor.sonuç itibariyle yıllardır gold dan sahsım ve şirketim adına yaptığım alış verişten utanç endişe duyuyorum bu küçük sorunun çözümü için gerekli mevkilere başvurmayı son çare olarak görüyorum.40 gündür müşterisinin telefonsuz kalmasının sorumluluğunu gold mağazası artık şahsıma değil tüketici haklarına hesabını versin.kendimde klima üzerine hizmet veren hitachı markasında hizmet sektöründe satış sonrası hizmetler müdürüyüm, böyle bir davranış şeklini müşteriyi mağdur bırakma ilgisiz kalmayı gold mağazasına yakıştıramadım.yalnız gold mağazası ile ilgi şu yoruma vardım daha önceden aldığım hiçbir üründe sıkıntı yaşamadığım için gold mağazasını hep kurumsal müşteri odaklı olarak biliyordum böylece nasıl bir firma olduğunu öğrendim sadece satış odaklı ssh önemsiz ve ilgisiz olduğunu gördüm.UMARIM GOLD YETKİLİLERİ BU DURUMU BENDEN SONRAKİ MÜŞTERİLER İÇİN YAPMAZ. iyi çalışmalar...

 • Volkan23 Ağustos 2014

  merabalar şunu belirtmek isterim ki bu telefon spesifik bir arıza var kalıcı çözüm olmuyor. ya bu telefonun komple anakart işlemci batarya vs değişecek. yada parası iade olacak.çünkü arıza tekrar halinde yapıldı deyip alıyorum yine aynı sorun tekrarlanıyor 1 aydır telefonsuzum. eğer bidahaki seferde aynı sorun yüzünden arızalanırsa telefonun yenisini yada muadil telefon vermenizi rica ediyorum.mağdur durumdayım acil çözüm beklemekteyim. iyi çalışmalar.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi23 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön