Gold Teknoloji Marketleri Siparişimi Habersizce İptal Etti!

Özgür E. |

Gold Teknoloji Marketleri internet mağazası, 17.10.2013 tarihinde vermiş olduğum 23022646 numaralı siparişimi, tarafıma herhangi bir bilgi vermeden iptal etmiştir. Kendilerini arayıp ürünümün gecikme durumunu sorduğumda "bayram tatilinden dolayı" gecikme yaşandığını belirtmişlerdi. Şu anda siparişim, herhangi bir bilgi verilmeden iptal edilmiş durumdadır.

Firma yetkilileri, siparişimin iptal edilmesini istemiyorum ve siparişini verdiğim ürünün en kısa sürede tarafıma kargolanmasını bekliyorum. Herhangi bir aksi durumda da beni arayıp bilgi verme nezaketini göstermenizi umuyorum ki zaten bunu her müşteri hakeder fakat ben şikayetimi değerlendirme nezaketinde bile bulunmayacağınızı düşündüğümü bilmenizi isterim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Sipariş İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  09:45

  Değerli Müşterimiz;

  Konunun aciliyeti muhasebe departmanı yetkilisine iletilmiş olup,işlemlerinizin hızlandırılabilmesi açısından birebir görüşme sağlanmıştır. Yaşanan gecikmeden dolayı özür diler,anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Özgür E.
  01 Kasım
  22:44

  Merhaba siparişimi iptal ettiniz fakat para iademi yapmadınız. Bundan da haberiniz yoktur değil mi? Nasıl hizmet verileceğinden haberiniz olmadığı gibi.

 • Özgür E.
  01 Kasım
  22:41

  Firma, ürünün gönderimini yapamayacağını ve para iadesi yapacağını belirtti; fakat sistemleri kadar yetkilileri ağır hareket ediyor olsa gerek, halen iademi bana ulaştıramadılar. Umarım hizmet vermeyi bilmeyen bu firmayla aramızdaki sorun en kısa sürede biter ve bir daha da karşılaşmayız. İsimleri gold ama hizmetleri bildiğin teneke parçası demeden de edemeyeceğim.

 • 29 Ekim
  15:31

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında tarafınıza telefonla dönüş sağlanmış olup,talebiniz doğrultusunda gereken işlemler sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 29 Ekim
  09:56

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr