Gold Teknoloji Marketleri Siparişimi Göndermedi!

Haydar A. |

27 martta verdiğim sipariş (günün de kargo ibaresine rağmen) 1hafta sonra adresime ulaşmış (!)geri dönmüş.Müşt.hiz.leriyle sparşimin bna tekrar geri döndürüleceğinin dair iletişime geçtik.Tekrar geçen 5 gün sonra müşt.hiz.i aradım,bana"siparişiniz için size ulaşamamışlar, iptal etmişler"gibisinden birşeyler geveledi (bana hiçbir çağrı olmadı.

Yaratıcılıksa biraz daha geliştiriniz).Aynı görüşmede aksaklık vs. olmuş,neyse siparişi tekrar 'başarıyla' oluşturduklarını belirttiler.Tekrar bir 5 gün geçiyor,aradığımda müşteri hizmetleri sipariş falan kalmadığını,iptal-iade işlemi yapılmış olduğunu belirtti. Şu geçen 3haftada diğer sitelerden 2şer gün içinde 5 sipariş alabiliyorum. Gold,oyun mu oynuyoruz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haydar A.
  19 Nisan
  12:51

  Tarafımı ayararak ilgilendiler, sorun çözüldü. Keşke bu araşmalara hiç gerek kalmasaydı.

 • 18 Nisan
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili olarak tarafınıza arama ile dönüş sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Haydar A.
  17 Nisan
  19:23

  Ulaşılamadığı değil, "ULAŞMADIĞI" için. Gerçi o ulaşmama hadisesi sırasında "o zaman biz siparişinizi tekrar açtık" dediniz, orayı iyi kontrol edememişsin

 • 17 Nisan
  17:04

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili olarak gerekli kontroller sağlanmış olup ürününüzün ulaşılamadığı için iadesi alınmıştır. Para iadesi 14.04.2013 tarihinde sağlanmıştır. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr