Gold Teknoloji Marketleri Siparişim Temin Edilmedi!

Turgut T. |

15/02/2013 verdiğim siparişi (buhar kazanlı ütü) temin edemediler. Ve temin edemediklerini ben 27/02/2013 te sorana kadar cevap verme zahmetine bile katlanmadılar. Paramın iadesini 7 işgünü içerisinde yapacaklarını söylediler. Bugün 6. işgünü. Bakalım iade yapacaklar mı?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı Online Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  14:08

  Değerli Müşterimiz;

  İade işleminiz tarafımızdan yapılmıştır. Dekontunuz mail adresinize gönderilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 12 Mart
  10:34

  Değerli Müşterimiz;

  Konunun aciliyeti muhasebe departmanı yetkilisine iletilmiş olup,işlemlerinizin hızlandırılabilmesi açısından birebir görüşme sağlanmıştır. Yaşanan gecikmeden dolayı özür diler,anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Turgut T.
  12 Mart
  09:54

  Bugün 12.03.2013 itibariyle hala para iadem yapılmadı. Konunun bankayla alakalı olmadığını biliyorum. Yaklaşık 10 senelik bankacıyım. "En geç 10 gün içinde hesabınızda görebilirsiniz" demek cevap ise Gold Teknoloji Marketleri'nden alışveriş yapılıp yapılmayacağına siz karar verin.

 • 06 Mart
  14:54

  Değerli Müşterimiz;

  En geç 10 gün içinde hesabınızda görebilirsiniz, iade işlemi için bankaya talimatınız iletilmiştir. Ancak banka yoğunluk ve alt yapı çalışmaları nedeni ile işlemi bu süre içinde yapabilecektir. Yaşanılan gecikme nedeniyle sizden özür diler,anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 06 Mart
  14:46

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr