16 Mayıs 2013

Gold Teknoloji Marketleri Siparişim Kaydedilmediği İçin Gönderilmiyor!

4/5/13 tarihinde 19:28 de 88, 37 tl ödeyerek Toshiba 1tb 3, 5inch 7200rpm hd siparişi verdim. ekran görüntüsü ektedir. fakat bkm de ödedikten sonra gold. com. tr sitede sipariş oluşmadı. fiyatın arttırıldığını gördüm. ondan dolayı olmuş olabilir.

Şimdi defalarca müş. hiz. mesaj bırakmama rağmen ne siparişi gönderdiler, ne iade ödeme yaptılar ne de cevap yazıyorlar konuyla ilgili. tamamen ilgisiz durumdalar ödediğim paranın yada siparişin siparişimi göndermeyeceklerse iade etsinler bedeli kartıma.

Bülent 70 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 18 Mayıs 2013

    siteden defalarca ve 12 gün boyunca mesajla tel.la yukardaki şikayetimi bildiridim. konuyu aktarıyoruz demekten başka bir şey yapmadılar. müş.hiz.lerine boşuna para veriyorlar.İŞE YARAMAZ. saolusun ŞİKAYETVAR a yazdıktan 1 gün sonra buradaki firma yetkilisi aradı ve ilgileneceğini söyledi ve siparişi göndereceğini iletti.birkaç gün sonra 1tb HD elime ulaştı.kendisine gerçekten çok teşekkür ederim. müşteri sorununu çözmek böyle olur. siteye yazmakla uğraşmayın.çözüm burada.

  • Gold.com.tr Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak tarafınıza arama ile dönüş sağlanmıştır. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön