25 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Sipariş Fiyaskosu!

18.04.2013 de verdiğim 3 adet üründen oluşan siparişle ilgili firma sitesinde herhangi bir olumsuz bilgi verilmedi. Siparişin durumu site üzerinde değişmeyince 2. gün firmayı aradım ve ürünlerden birinin stoklarında olmadığını söylediler, yerine teklif ettikleri ürünü kabul ettim.

Fakat aradan 3 gün geçmesine rağmen sipariş durumu değişmeyince tekrar aradım ve bana kendilerinin göndermeyi tavsiye ettikleri ürünün stoklarında olmadığını söylediler (nasıl bir çelişkiyse artık).

Sonrasında sipariş iptali ve ödeme iadesi istedim, ödemenin 7 gün içerisinde iade edileceğini söylediler. Daha öncede siparişin 3 iş günü içerisinde teslim edileceğini söylemişlerdi! İadenin hemen yapılmasını istiyorum!

Hasan 46 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında size telefonla bilgi verilmiş olup,iadeniz hesabınıza sağlanmıştır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold Teknoloji Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konunun aciliyeti muhasebe departmanı yetkilisine iletilmiş olup,işlemlerinizin hızlandırılabilmesi açısından birebir görüşme sağlanmıştır. İade işleminiz için gün içinde tarafınıza bilgi verilecektir. Yaşanan gecikmeden dolayı özür diler,anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön