Gold Teknoloji Marketleri Sipariş Edilen Ürünün Hediyesinin Silinmesi.

Tunca A. |

31.10.2014 tarihinde Samsung ue-55hu8500 televizyon aldım. Bu ürünü alırken ürün ile birlikte 32h4000 televizyon hediye veriliyordu. Ürünün tedariğini sorgulamak için 03.11.2014 tarihinde yetkiliyi arayarak sordum ve en geç çarşamba geleceği söylendi. Bekledim bugün Çarşamba 05.11.2014 ve ürün hala gelmedi bunun üstüne birde hediye verilen ürün siparişlerim bölümünden çıkartıldı. Nedenini sorduğumda sürekli dönüş yapacağız deniyor ve hala ses yok.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tunca A.
  06 Kasım
  17:40

  Firmadan hilal hanım aradı konu hakkında dönüş yapacağını bildirdi. bende kendisine ürünüm kargolanma aşamasında hediyeli üründe konulcakmı diye bilgi verirmisiniz dedim ama şu saat oldu ( 17:37 ) hala dönüş yok üstelik arayıp not bırakmama ve kendisini istememe rağmen ne dönüş yapmış nede telefonlarıma çıkmıştır. Hediyeli bir ürün almıştım ve ürünüm tahmin ettiğim gibi hediyesiz gönderiliyor. ayrıca bu konu hakkında verilen cevap ürün gelsin faturasını bize gönderin bizde size hediyeli ürünle birlikte faturayı tekrar gönderelim oldu. Eğer hediyem gelmez ise ne gibi yasal işlem yaptırabilirsem yaptıracağım.

 • 06 Kasım
  09:34

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.