07 Kasım 2014

Gold Teknoloji Marketleri Sigortam Karşılanmadı.

19 ağustos tarihinde Gold'dan aldığım ve sigortasını da yaptırdığım Telpa Discovery cihazım çalındı. Bildirimde bulundum. 2 aydır belli aralıklarla gidiyorum ama net bir bilgi verilmiyor. En son da cihazın imei numarası kapatılacağı taktirde hediye çekinin oluşturulacağı söylendi. Bu işlemi yapıp Bahçelievler şubesindeki yetkiliye mail attım cevap yok arıyorum açan olmuyor.

Emre 1.584 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tekrar tarafınızı aradığımızda size ulaşılamamıştır. Imeinizin kapatılması sizin sorumluluğunuzdadır. İşlem sonuçlanmadığı için talebinizle ilgili destek sağlanamamaktadır. Imeı kapatılması durumunda talebiniz için size destek sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi10 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Imeı numaranız kapatılması durumunda talebiniz için destek sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi07 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön