Gold Teknoloji Marketleri Sigorta Yaptırdığım S3 İçin Mağdurum!

Hamdi K. |

Galaxy S3 telefonu Gold mağazasından alırken sigorta yaptırmam konusundaki ısrar nedeniyle telefonumu 126 tl sigortalattım. Mayıs ayının sonlarına doğru ekrandaki çatlak ve şarj olmama şikayeti ile telefonu Gold'a ilettim. Haziran 27 sinde hazır olduğunu öğrendiğim telefonumu almaya gittiğimde ekranın değiştirildiği fakat şarj sorununun devam ettiğini fark ettim.

Tekrardan telefonumun verilmesi gerektiği söylendi ve bir aydır beklediğim telefonumu hiç kullanamadan tekrardan Gold'a bıraktım. Yaklaşık bir ay sonra (24.07.2014) telefonumu almaya gittiğimde telefonunun sorunun çözülmediğine şahit oldum. 2 aydır telimi kullanamıyorum ve oyalanılıyorum herşey başa döndü ve mağdurum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ek Garanti Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  13:48

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün onarım ve kontrolleri 05.08.2014 günü içerisinde tamamlanarak kargoya teslim edilmiştir. Mağazamıza ulaştığında size bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Hamdi K.
  05 Ağustos
  19:07

  04/08/2014 tarihinde bana verilen bilgi dahilinde telefonumu 05/08/2014 tarihinde teslim alabilecegimi ilettiniz.Ben de bugün yani 5 ağustos günü saat 19:00 civarlarında mağazanıza telefonumun durumunu sormaya geldigimde hayretle ve şaşkınlıkla cihazımın hala işlemde oldugunu ögrendim (görevlinin sistemde görüp bana aktardıgı).2 aydan fazladır telefonumdan yoksunum yetmezmiş gibi bu süre içerisinde 7-8 kez magazanıza gidip geldim ve sorunumun giderilmedigini ögrendim bir an önce sorunumun halledilmesini istiyorum bu süre çok fazla uzadı.mağdurum!

 • 04 Ağustos
  11:35

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Cihazınızın bugün mağazamıza gönderim işlemi sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Hamdi K.
  30 Temmuz
  00:24

  bu süre içinde tarafınızdan geçici olarak bir telefon talep ediyorum , uzun süredir magdur bırakıldım ilginiz için teşekkür ederim

 • 26 Temmuz
  11:30

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.