Gold Teknoloji Marketleri Sıfır Müşteri Memnuniyeti!

Bayram T. |

23.08.2014 günü Ankamall Gold Teknoloji Marketleri mağazasından Packard Bell bilgisayar aldım. 14.09.2014 tarihinde (sabit disk hatası) şikayeti ile mağazaya geri götürdüm. Bilgisayarı alırken kaskoda yaptırdım. Mecbur olmadığım halde Gold Teknoloji Marketleri, Packard Bell ve vıp kasko firmalarını arayıp en az 50 kişi ile görüştüm.

Günlerden 05.12.2014 parasını ödediğim bilgisayarımı kullanamıyorum. Değiştirmek istiyorum değiştiremeyiz cevabını alıyorum. Tamir olsun diyorum tamirden gelen bilgisayar daha fazla bozulmuş olarak geri geliyor. Bir daha Gold Teknoloji Marketlerine uğramam ve (Gold, Packard Bell, vIP kasko) ayıplı mal satmak nedeniyle mahkemeye vereceğim.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram T.
  05 Aralık
  16:09

  Gold a teşekkür ederim. Bugün aradılar takip edeceklerini söylediler bakalım, Packard bell ve doğal olarak onların teknik servisi üzerine düşen sorumluluğu ne zaman yerine getirecek çok merak ediyorum? Sesimi duyan var mı eeeyyyyyyyyyyy packard bell camiası.

 • 05 Aralık
  14:51

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 05 Aralık
  14:29

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.