Gold Teknoloji Marketleri Sıfır Adı Altında Kullanılmış Ürün Satmakta.

Kadir B. |

Denizli Teraspark'taki Gold bayisinden kredi kartından tek çekim ödeme yaptıktan sonra ürünün olmadığını başka mağazadan ürünü isteyeceklerini belirtip 82 ekran skytech 3240 LED TV aldım. 60 kmlik mesafeye 3 kez gitmem rağmen ürünün gelmediğini, sonrasında gelen ürünün teşhir ürünü olduğunu fark ettim kutusu açılmış TV kullanılmıştı.

Kabul etmedim tekrar ürün istediler aradan 1 aya yakın zaman geçti gelen ürün yine teşhir ürünüydü. Vidaları takılıp sokulmuş, TV kurulmuş, üstündeki jelatin kaplama kaldırılmış. Mağaza müdürü E*** nezaketsiz ve kabadayıca davranışları ile, yalan söylesede, ürün teşhir ürünüydü. Bir daha Denizli Gold bayisinden alışveriş yapmayacağım. Kulağıma iyi küpe oldu.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir B.
  23 Ocak
  01:45

  Biraz önce nette gördüm tesadüf mü bu Gold Denizli'nin vukuatları?
  İncelesek daha neler çıkacak?
  Teknoloji Mağazaları

  Gold Teknoloji Marketleri kapalı Kutu Diyerek Daha Önce Açılmış Ürün sattı
  Gold Teknoloji Marketleri

  Şikayet No.: 2427659

 • 21 Ocak
  09:36

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili olarak mağazamızdan satışı yapılan ürün teşhir değildir. Denizli mağazamızdan ürün kalmadığı için online mağazamızdan kapalı kutu gönderim sağlanmıştır. Servisin vereceği karara göre iade-değişim sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 20 Ocak
  13:34

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.