Gold Teknoloji Marketleri Servisin İlgisizliği.

Celal B. |

Gold Teknoloji Marketleri'nden bir Apple iPhone 5 cihaz aldım. İlerleyen zamanlarda cihazın bataryasında problem oluştu ve mikrofonundan ses gitmemeye başladı. Bu nedenden dolayı 2 yıl garanti veren Gold Teknoloji cihazı götürdüm 15 gün sonrasında telefonuma gelen mesajla birlikte Gold'a gidip cihazı aldım fakat aldığım cihazda yazdığım arızaların hiçbirinin giderilmediğini ve sorun için aradığım da telefonun üzerindeki çiziklerden dolayı kullanıcı hatası olduğunu ve yapılmadığını bildirmektedirler. Gold ne kadar müşteri odaklı bir firma olduğunu bu olay üzerine anlamış bulunmaktayım. Ürünün üzerindeki çizikle ürünün bataryasının bozuk olmasının ne alaka olduğunu hala anlamış değilim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  14:28

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili yetkili birime bilgi verilmiştir. Gerekli inceleme sağlanıp gün içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  PEGASUS BİLGİ A.Ş.

 • Celal B.
  22 Kasım
  23:23

  Şikayeti bildirdikten sonra geri dönüş yapıldı ve size en kısa zamanda yardımcı olacağız dediler üstünden 3 gün geçti 4. güne gireceğiz herhangi bir geri dönüş yok burdanda ne kadar ilgi ve alaka sahibi olduklarını öğrenmiş olduk

 • 19 Kasım
  17:19

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  PEGASUS BİLGİ A.Ş.